• sutaz@zahrada.sk

• Milí priatelia a priaznivci našej školy, od dnes až do 12.10. do 24:00 je možné hlasovať za našu školu. Ako hlasovať?

• Prejdite na stránku https://www.zahrada.sk/magazine/sutaz-pre-materske-a-zakladne-skoly-hlasujte-za-skolu-a-vyhrajte-rocne-predplatne-zaujimaveho-casopisu/
            • Kliknite na "Chcem hlasovať za školu"
            • Vyberte si školu, ktorej chcete odovzdať hlas. Môžete vybrať najviac jednu školu z každého kraja, alebo hlasovať len za jednu jedinú školu – svojho favorita.
            • Vyplňte svoje kontaktné údaje v časti "9- Záver"a odošlite formulár.
            • Po ukončení hlasovania vyžrebujeme zo všetkých hlasujúcich troch výhercov, ktorí získajú ročné predplatné jedného z časopisov Môj dom, Záhrada, alebo Pekné bývanie.
            • Súťaž bude mať celkom štyroch výhercov: dvoch, ktorí budú mať v dobe ukončenia hlasovania v súťaži najviac hlasov (prvé a druhé miesto) a dvoch, ktorých určí porota zložená z členov redakcie a partnera súťaže (tretie a štvrté miesto). Šancu vyhrať tak majú aj školy, ktoré v hlasovaní získajú menej hlasov. Výsledky hlasovania zverejníme po ukončení hlasovania.

Školy sú abecedne zoradené podľa krajov. Systém hlasovania je ošetrený proti viacnásobnému hlasovaniu, aby sa predišlo podvodom. Ak chce v jednej rodine na jednom zariadení hlasovať viac ľudí, dá sa to len tak, ak si stránku otvoria v inom prehliadači (google chrome, firefox, edge...), prípadne je nutné použiť iné zariadenie (mobil, tablet,...).

Organizátor súťaže si vyhradzuje právo neudeliť výhru súťažiacemu, ktorý získal najviac hlasov v prípade, že má pochybnosti o získaní hlasov alebo akéhokoľvek jednania súťažiaceho, ktoré by bolo v rozpore so zásadami fair play či dobrými mravmi (napr. nakúpenie hlasov, získanie hlasov neobvyklým spôsobom, hlasovaním automatizovaným systémom, a pod.)

Držme si  palce!

• Spoznajme 🌳zelenú školu🌞

• Nehovorili sme žiakom a žiačkam, nemuseli sme. Povedal im to názov hry za nás. Interaktívna aktivita, ktorú má škola zapožičanú, deti previedla otázkami o životnom prostredí, jeho ochrane a našej úlohe v celom procese. Hra pracuje nielen s touto dôležitou témou, ale aj na posilnení tímového ducha v triedach a medzi jednotlivými kolektívmi, taktiež na rozvoji počítačovej a čitateľskej gramotnosti a pripomína či učí nové poznatky z biológie.

• Vitaj, nový školský rok

• Bubnový workshop Campana Batucada, v rámci projektu URBAN - On Stage pre nás pripravila nitrianska spoločnosť zameraná na africké a brazílske bubny.