• Pomocný vychovávateľ v materskej škole

• Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR v rámci Plánu obnovy a odolnosti Slovenskej republiky finančne podporí v 2. polroku 2 pracovné pozície pomocných vychovávateľov v našej materskej škole.

• Prerušenie prezenčného vyučovania

• Na základe odporúčania RÚVZ so sídlom v Nitre  sa prerušuje prezenčné vyučovania v triede 8. ročníka od 23.01.2022 do 29.01.2022 (vrátane) na základe hlásenia osoby pozitívnej na ochorenie COVID 19.  Žiaci budú vzdelávavní dištančnou formou, nakoľko sa na žiadneho z nich nevzťahuje výnimka. Zákonní zástupcovia po poučení sú povinnÍ dohliadať na dodržiavanie karanténnych opatrení.

• 🧎🏼‍♀️Detská joga v 1.A🧎🏼‍♂️

• Naši prváci prechádzajú rôznymi emočnými, mentálnymi a aj fyzickými výzvami. Prirodzenými cvičeniami  pod vedením kvalifikovaného pedagóga si žiaci rozvíjajú motoriku, posilňujú telo, zlepšujú koncentráciu a učia sa tímovej práci.

• Oznam pre rodičov a žiakov

• Po predĺžených zimných prázdninách sa začne prezenčné vyučovanie od 10. januára 2022 pre materské školy a žiakov 1.- 9. ročníka základnej školy.

• Oznam pre rodičov

• Školský klub pre deti rodičov zo SZP a v hmotnej núdzi bude od 01.02.2022 do 30.06.2022 bez poplatku

Vážení rodičia, školský klub je miesto, kde si žiaci môžu po vyučovaní upevniť poznatky, socializovať sa, budovať vzťahy s rovesníkmi a venovať sa vzdelávacím aktivitám. Je to dôležité miesto pre rozvoj dieťaťa. Ak ste doteraz nedali svoje dieťa do školského klubu práve pre mesačný poplatok, využite teraz možnosť poobedných aktivít pre Vaše dieťa do konca školského roka bez poplatku.

V prípade záujmu si prihlášku do školského klubu 10.01.2021 vypýtate od vedenia školy. Po vydaní rozhodnutia riaditeľkou školy sa môže žiak zúčastňovať činností, vďaka ktorým sa mu bude lepšie dariť aj na vyučovaní.