• Školský klub pre žiakov našej školy sa orientuje na záujmové vzdelávanie a výchovu žiakov 1. až 4. ročníka v čase mimo vyučovania do 15.30 h. Vo výchovných činnostiach sa žiaci učia relaxovať tak, aby to zodpovedalo psycho-hygienickým zásadám striedania učenia a odpočinku a prispievalo k odstráneniu únavy z predchádzajúcej školskej činnosti, učí ich rásť cez zábavu, pomáha uspokojovať, kultivovať a rozvíjať kultúrne potreby a rôznorodé záujmy žiakov. Veľmi dôležitou úlohou školského klubu detí je viesť žiakov pravidelne sa pripravovať na vyučovanie, veľa čítať a osvojiť si správny spôsob učenia a precvičovať problémové úlohy. V prípade priaznivého počasia sa žiaci zapájajú do aktivít a úloh v rámci projektu Zelenej školy, športujú v školskej telocvični, na multifunkčnom ihrisku, zdokonaľujú svoje zručnosti v práci s IKT. V školskom roku 2023/2024 navštevuje školský klub 25 žiakov.